Zakończenie działalności EKOS

Informujemy, że w czerwcu 2022 Stowarzyszenia na Rzecz Ekologii Humanistycznej EKOS zakończyło działalność

Komunikat

XIII Regionalny Konkurs Chemiczny „MŁODY CHEMIK EKSPERYMENTUJE” na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się 31 MAJA2021

RGB VEOLIA 10CM 1
logo mcheDrodzy uczniowie zainteresowani udziałem w Regionalnym Konkursie Chemicznym „Młody Chemik Eksperymentuje” na Politechnice Wrocławskiej!

Informujemy, iż wzwiązku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2 oraz zgodnie z obowiązującymi zarządzeniami władz Politechniki Wrocławskiej, XIII edycja Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje” adresowanego do uczniów szkół podstawowych ODBĘDZIE SIĘ 31 MAJA 2021 (poniedziałek)!

Temat i zakres merytoryczny Konkursu oraz dokumentacja pozostają bez zmian. Równocześnie informujemy, że przyjmowanie zgłoszeń do Konkursu przedłużamy do 23 maja 2021.

Konkurs odbędzie się w dniu 31 maja (poniedziałek) w godz. 10.00 12.00 w salach 220 i 216 Budynku A-3 Wydziału Chemicznego PWr. Regionalny Konkurs Chemiczny Młody Chemik Eksperymentuje będzie się odbywał w reżimie sanitarnym, tzn. w budynku A-3 będą mogli wyłącznie przebywać uczniowie, którzy zgłosili się do udziału w konkursie (bez nauczycieli i rodziców). Uczniowie zostaną zobowiązani do noszenia maseczek, dezynfekcji dłoni i przestrzegania zasad dystansu społecznego.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu organizatorów
Krystyna Gans

Pliki do pobrania: