Już miałem kłaść się spać, już zdążyłem życzyć fanom tego bloga na Facebooku miłej nocy, kiedy coś mnie tknęło i postanowiłem zajrzeć jeszcze na futbol.pl. A tam… o matko! Sodoma i gomora!

Co tam znalazłem? PRZERAŻAJĄCY FILM! Kolejny, bandycki atak na piłkarza w dodatku na boisku!
Piszą redaktorzy futbol.pl

Tragiczne, fatalne chwile przeżywał w niedzielne popołudnie bramkarz Red Bull Salzburg i reprezentacji Szwecji, Eddie Gustafsson. Po faulu a’la Witsel na Wasilewskim, bramkarz przetransportowany został śmigłowcem do szpitala. Bardzo możliwe, że mecz przeciwko LASK Linz będzie jego ostatnim w karierze.

I zamieszczają ten oto film.
(UWAGA!Osoby wrażliwe proszone są o nie oglądanie*)

Drodzy działacze UEFA, FIFA i Ci z krajowych federacji. Zdecydujcie się. Skoro pozwalacie na taką grę w meczach, proponuję od razu rozdanie piłkarzom miotaczy ognia i karabinów. Widowiska będą jeszcze ciekawsze. W tym wypadku nie można przymknąć oka, bo to już kolejny po faulu na Marcinie Wasilewskim tego typu brutalny faul, który może przedwcześnie zakończyć karierę piłkarza. Niejednokrotnie twierdziliście, że piłka to nie sport dla słabych ludzi, ale nie jest to też pojedynek czołgów, tylko ludzi. A za każdą z tych kontuzji kryje się ludzki dramat.

* to taki standardowy tekst zachęcający do klikania i odtwarzania filmu na potęgę.