Pierwszy raz, dzięki podpowiedzi użytkownika niloque przperowadziłem relację meczu live w takiej formie. I jestem zadowolony. Wiem, że Szpakowskiego nie przebiję, ale byłbym rad, gdyby ktoś to czytał…

19:42
Z cyklu „Mądrości Smudy via Rzecznik PZPN”. Agnieszka Olejkowska na swoim twitterze pisze:

„Mam nadzieję, że spotkanie z Norwegią będzie co najmniej na takim poziomie jak z WKS. Czasami z metra nie można trafić do pustej bramki, a czasami stwarza się wiele sytuacji. Oby tak było i tym razem” – powiedział trener

Ktoś ma pomysł co autor miał na myśli?

19:34
Tak sobie popatrzyłem na ten skład Polaków i widzę kilku pewniaków do gry na Euro. Piszczek, Matuszczyk, Murawski, Obraniak, Błaszczykowski, Lewandowski. Do tego Boruc/Szczęsny/Fabiański, za Głowackiego (niestety) Arboleda, za Glika (na szczęście) Perquis, z lewej obrony Boenisch. Co do napastników to nie mam pomysłu. Może Paweł Brożek, jeśli będzie w formie?

19:26
Wypadałoby podać skład Polaków. Chociaż… z drugiej strony już pewnie wszyscy znają.
Wyjściowa 11 na Norwegię: Szczęsny, Piszczek, Głowacki, Glik, Dudka, Matuszczyk, Murawski, Obraniak, Błaszczykowski, Jeleń, Lewandowski (za www.twitter.com/rzecznik_PZPN)

19:11
Za godzinę rozpocznie się mecz. Nie mam ochoty pisać, ale co mi zostaje, skoro już się zobowiązałem na twitterze?
Skład ciekawy. Dudka z lewej strony obrony, czyli – podpowiedź – tą właśnie stroną powinni atakować Norwegowie. Poza tym gramy bez nominalnego lewego pomocnika. Obraniak? Phi.